Aktywna Torba Smaku

Odpowiednie odżywianie jest podstawą w procesie rozwoju budowania sylwetki. Torba Smaku dostarczana dla sportowca skomponowana jest na bazie wysokiej jakości produktów, zbilansowanych przez zespół ekspertów dietetyki. Odpowiednio dobrana dieta przekłada się również na wzmocnienie organizmu, a to co najistotniejsze na czas regeneracji. Catering dietetyczny Torba Smaku pozwoli skupić się tylko na spełnieniu założonych celów treningowych, ponieważ plany żywieniowe zrealizujesz z dietą pudełkową Torba Smaku.  Catering dietetyczny Torba Smaku z dowozem do domu to idealne rozwiązanie do osób aktywnych. Pozwoli zapomnieć o godzinach spędzonych nad przygotowywaniem zbilansowanych posiłków, ponieważ w 100% zapotrzebowania energetycznego dostępnego w wariantach 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal oraz 3000 kcal dostarczymy pod Twoje drzwi!  

Podstawą sportowych pudełek Torby Smaku to posiłki bogate w białko, które stanowi materiał budulcowy, węglowodany zapewniające optymalną energię na cały dzień, nawet przy wzmożonej aktywności, a także tłuszcze bogate w aminokwasy. Dlatego catering dietetyczny Torba Smaku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, których priorytetem jest zapewnienie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dieta pudełkowa Torba Smaku skomponowana w formie pysznego menu, pozwala skupić Ci się na wyznaczonym celu, z Torbą Smaku rezultaty treningów pojawią się w mgnieniu oka!

Wzmożona aktywność fizyczna może doprowadzić do strat witamin i minerałów w organizmie, czego konsekwencją będzie obniżenie wydolności fizycznej. Z dietą pudełkową Torba Smaku nie musisz o tym myśleć! Torba Smaku jest pełna witamin szczególnie z grupy A, C i E, a także w antyoksydanty i witaminy z grupy B! Catering dietetyczny Torba Smaku ma tak skomponowane posiłki, aby zadbać nie tylko o rozwój Twojego organizmu, satysfakcjonujące wyniki sportowe, a także zadba o Twoje samopoczucie!  Catering dietetyczny Torba Smaku zadba o Twoje odżywianie, a jedyne o czym musisz pamiętać to o torbie na sportowy sprzęt! 

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej