Poznaj nasze
diety

Dieta z wyborem MENU

Dieta z wyborem MENU została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach.

od 42,12

dieta pudelkowa z wyborem menu

Dieta ketogeniczna 4 posiłki

Dieta ketogeniczna to przygotowana przez nas dieta to restrykcyjny plan żywieniowy polegający na bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów przy jednoczesnej zwiększonej podaży tłuszczów. Sprawdź czy ta dieta będzie odpowiednia dla Ciebie!

od 39,78

dieta ektogeniczna

Dieta odchudzająca

Dieta redukcyjna będąca najlepszym wyborem dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Jest to odpowiednio zbilansowana dieta, zapewniająca szybkie i skuteczne efekty odchudzania.

od 36,66

Dieta sportowa

Dla osób aktywnych, trenujących, ceniących zdrowy styl życia i dbających o sylwetkę.

Dieta sportowa będzie doskonałym wyborem, niezależnie od tego, czy chciałbyś pozbyć się zbędnych kilogramów, czy zbudować masę mięśniową. Umożliwi osiągnięcie wyznaczonych celów i pomoże poprawić sportowe wyniki.

od 42,12

Dieta wegetariańska

Jeśli jesteś osobą rezygnującą z potraw mięsnych w swoim menu ta dieta jest właśnie dla Ciebie!

od 37,44

Dieta niski indeks glikemiczny

Dieta z niskim indeksem glikemicznym dedykowana jest głównie do osób dla których istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

od 39,00

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez udziału składników zawierających gluten i laktozę jest skierowana do osób, które chcą wyeliminować ze swojej diety jednocześnie gluten oraz laktozę, np. z powodu nietolerancji tych składników. Produkty otrzymywane ze zbóż, które zawierają gluten - pszenicy, żyta, orkiszu, owsa i jęczmienia - zastępujemy w naszej diecie produktami naturalnie bezglutenowymi, np. kaszą gryczaną, jaglaną, ryżem, komosą ryżową i kukurydzą oraz mąkami i produktami z nich otrzymywanymi. Dodatkowo w diecie eliminujemy produkty zawierające laktozę - mleko, jogurty, twarogi i sery, zastępując je odpowiednikami bezlaktozowymi lub produktami roślinnymi. Dietę zbilansowana jest na 5 posiłków w wariantach kalorycznych: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500.

od 49,92

Dieta Wege + Ryba

Dieta wege + ryba jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa w swoim jadłospisie, bez rezygnacji z ryb. Jest to odsłona diety wegetariańskiej, w której każdego dnia w jednym z posiłków będzie danie z rybą.
W diecie znajdziecie dania z jajek, nabiału, nasion roślin strączkowych, warzyw i owoców, oraz przede wszystkim z ryb. Świetnym uzupełnieniem białka są tu także wszelkiego rodzaju kasze.
Dieta planowana jest na 5 posiłków dziennie. Możecie zamówić ją w następujących kalorycznościach: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal.
Dzięki ograniczeniu w menu mięsa i tłuszczu zwierzęcego, dieta może wpłynąć na poprawę zdrowia. Dobrana w odpowiedniej kaloryczności wspomoże także walkę z nadwagą.

od 47,58

Dieta Tradycyjna

Dieta Tradycyjna
Jest to dieta, której podstawą jest kuchnia polska. W menu zjadą Państwo domowe posiłki, których smaki są znane i lubiane. Dieta Tradycyjna składa się z 3 posiłków (śniadanie, obiad i kolacja) o łącznej kaloryczności 1800. W związku z tym, że dieta zawiera 3 posiłki, są one większe i bardziej sycące, a obiady najczęściej są daniami mięsnymi. Wybór Diety Tradycyjnej to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią tradycyjne polskie jedzenie, a przy okazji chcą się odżywiać smacznie i zdrowo oraz zaoszczędzić czas na przygotowywaniu posiłków.

od 36,66

Dieta Optymalna

Dieta optymalna to świetne rozwiązanie dla osób chcących się zdrowo odżywiać, utracić zbędne kilogramy lub nie zależy im na redukcji masy ciała. Idealnie sprawdzi się również wśród osób którym udało się już osiągnąć idealną sylwetkę, jako kontynuacja diety pudełkowej. Jest to dobrze zbilansowana dieta, która ma na celu wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz poprawę samopoczucia. Dobrze zaplanowana dieta zmniejsza ryzyko zapadania na choroby cywilizacyjne.
W menu znajdziecie zarówno potrawy mięsne jak i jarskie, mnóstwo warzyw i owoców. Dieta zbilansowana jest na 5 posiłków i dostępna w wariantach: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal i 2500 kcal.

od 37,44

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej