Tłuszcz spala tłuszcz

Dieta ketogeniczna czyli dieta keto to restrykcyjny plan żywieniowy polegający na bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów przy jednoczesnej zwiększonej podaży tłuszczów. Dzięki takiemu rozkładowi makroskładników już po kilku dniach stosowania diety, nasz organizm wchodzi w tzw. stan ketozy, w którym to zaczyna pobierać energię nie z cukru (glukozy), a z tłuszczu nagromadzonego w tkankach, przekształcając go w ciała ketonowe.

Źródło tłuszczy

Zmiana źródła energii organizmu na ciała ketonowe przekłada się na szybką utratę masy ciała. Dlatego, jeżeli zależy Ci na błyskawicznej redukcji zbędnych kilogramów, wybór diety ketogenicznej, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Nasi dietetycy i kucharze zadbają o to aby potrawy były smaczne i urozmaicone. W menu diety ketogenicznej znajdą się posiłki oparte gównie na produktach takich jak: mięso czerwone i drób, ryby morskie, jajka, sery, tłuszcze (oleje, awokado, masło), orzechy i nasiona oraz warzywa niskowęglowodanowe.

Zbilansowana dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna to cztery odpowiednio zbilansowane posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, dostępnych w pięciu wariantach kaloryczności: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Jadłospis diety keto, układany jest przez zespół doświadczonych dietetyków, dajemy Ci gwarancję, że stracisz zbędne kilogramy w 100% zdrowo, bezpiecznie, smacznie i bez zbędnych głodówek. Pamiętaj, jednak, że dieta keto, nie jest dla wszystkich. Przeciwwskazania do jej stosowania to: wrodzone zaburzenia metaboliczne, kamica nerek lub kamica dróg żółciowych, choroby trzustki oraz wątroby, kwasice organiczne, porfiria, cukrzyca oraz ciąża.
* W związku z większą zawartością tłuszczu w mięsach w diecie Keto może być ono twarde przy spożyciu na zimno. Dlatego zalecamy podgrzewanie posiłków zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Kaloryczność

1200

kcal

1500

kcal

1800

kcal

2000

kcal

2200

kcal

2500

kcal

3000

kcal

Rozkład makroskładników

5-10%

węglowodany

15-30%

białka

60-80%

tłuszcze

 • Dieta z wyborem menu PREMIUM

  Wybór menu PREMIUM już dostępny! Układaj indywidualny jadłospis aż z 33 posiłków każdego dnia i ciesz się jedzeniem, które lubisz!

  od 45,60

  dieta pudelkowa z wyborem menu
 • Dieta z wyborem menu BASIC

  Wybór menu BASIC już dostępny! Układaj indywidualny jadłospis aż z 15 posiłków każdego dnia i ciesz się jedzeniem, które lubisz!

  od 42,40

  dieta pudelkowa z wyborem menu
 • Dieta Odchudzająca

  Dieta odchudzająca czyli dieta redukcyjna jest najlepszym wyborem dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Jest to odpowiednio zbilansowana dieta, zapewniająca szybkie i skuteczne efekty odchudzania.

  od 37,92

 • Dieta Sportowa

  Dieta sportowa czyli plan żywieniowy dla aktywnych fizycznie oraz intensywnie trenujących. Jeżeli Twoim celem jest dbałość o zdrowie oraz uzyskanie satysfakcjonujących wyników sportowych, ta dieta jest właśnie dla Ciebie!

  od 44,24

 • Dieta Ketogeniczna

  Przygotowana przez nas dieta to restrykcyjny plan żywieniowy polegający na bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów przy jednoczesnej zwiększonej podaży tłuszczów. Sprawdź czy ta dieta będzie odpowiednia dla Ciebie!

  od 41,87

  dieta ektogeniczna
 • Dieta Niski Indeks Glikemiczny

  Dieta z niskim indeksem glikemicznym dedykowana jest głównie do osób dla których istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

  od 41,08

  torba smaku dieta pudełkowa niski indeks glikemiczny
 • Dieta Wegetariańska

  Wbrew pozorom i krążącym mitom dieta wegetariańska skierowana jest również dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Racjonalnie ułożona dieta wegetariańska nie tylko nie powoduje uszczerbku na zdrowiu ale może pozytywnie wpływać na nasz organizm.

  od 40,29

 • Dieta optymalna

  Dieta optymalna to świetne rozwiązanie dla osób chcących się zdrowo odżywiać, utracić zbędne kilogramy lub nie zależy im na redukcji masy ciała.

  od 40,29

 • Dieta tradycyjna

  Dieta Tradycyjna składa się z 3 posiłków (śniadanie, obiad i kolacja) o łącznej kaloryczności 1800. W związku z tym, że dieta zawiera 3 posiłki, są one większe i bardziej sycące, a obiady najczęściej są daniami mięsnymi.

  od 41,87

 • Dieta low carb

  Dieta low carb to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Ze względu na zwiększoną podaż białka wpływa korzystnie na dłuższe zapewnienie uczucia sytości, co sprawia, że łatwiej jest utrzymać deficyt kaloryczny. Pozytywne efekty stosowania diety low carb dotyczą głównie poprawy wrażliwości tkanek na insulinę oraz zmniejszenie masy ciała. W diecie tej ograniczamy podaż cukrów łatwo przyswajalnych dla lepszych efektów diety.

  od 42,66

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej