Zbilansowana dieta z niskim IG w wariancie wegetariańskim!

Dieta, która równocześnie bazuje na produktach o niskim indeksie glikemicznym, a do tego jest całkowicie pozbawiona mięsa to w pełni zbilansowane i zróżnicowane posiłki, w których ograniczyliśmy łatwo przyswajalne węglowodany oraz wykluczyliśmy produkty mięsne.

Głównym celem tej diety jest zachowanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, równocześnie przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym, dzięki temu, że będzie ona wywierać istotnie pozytywny wpływ na nasz układ krążenia. Dieta zalecana jest m.in. dla osób chorujących na cukrzycę, insulinooporność czy też chcących wykluczyć z diety produkty mięsne w zdrowy sposób. Ma zastosowanie również w przypadku osób walczących z nadwagą lub otyłością jak i w wielu chorobach metabolicznych o podłożu hormonalnym.

Odpowiedni bilans makroskładników zapewni Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz uzupełni witaminy i składniki mineralne.

Składniki diety wegetariańskiej z niskim IG

Źródła białka w tej diecie stanowią produkty roślinne: nasiona roślin strączkowych, produkty pełnoziarniste, oraz produkty zwierzęce: jaja, mleko i jego przetwory. Dieta dostarcza dużej ilości błonnika, produktów o niskim indeksie, a także ładunku glikemicznym. Bazuje na świeżych, sezonowych owocach i warzywach.

Dieta wegetariańska z niskim indeksem glikemicznym to coś na co wszyscy czekali!

Ułożony przez doświadczony zespół naszych dietetyków plan żywieniowy w wersji wegetariańskiej z niskim IG dostępny jest w AŻ 7 WARIANTACH kaloryczności: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal oraz 3000 kcal. Wybierając niższą kaloryczność, pozbędziemy się nadmiernych kilogramów, natomiast decydując się na wyższe kaloryczności możemy zachować masę ciała albo ją zwiększyć.

Kaloryczność

1200

kcal

1500

kcal

1800

kcal

2000

kcal

2200

kcal

2500

kcal

3000

kcal

 • Dieta z wyborem menu PREMIUM

  Wybór menu PREMIUM już dostępny! Układaj indywidualny jadłospis aż z 33 posiłków każdego dnia i ciesz się jedzeniem, które lubisz!

  od 45,60

  dieta pudelkowa z wyborem menu
 • Dieta z wyborem menu BASIC

  Wybór menu BASIC już dostępny! Układaj indywidualny jadłospis aż z 15 posiłków każdego dnia i ciesz się jedzeniem, które lubisz!

  od 42,40

  dieta pudelkowa z wyborem menu
 • Dieta Odchudzająca

  Dieta odchudzająca czyli dieta redukcyjna jest najlepszym wyborem dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Jest to odpowiednio zbilansowana dieta, zapewniająca szybkie i skuteczne efekty odchudzania.

  od 37,92

 • Dieta Sportowa

  Dieta sportowa czyli plan żywieniowy dla aktywnych fizycznie oraz intensywnie trenujących. Jeżeli Twoim celem jest dbałość o zdrowie oraz uzyskanie satysfakcjonujących wyników sportowych, ta dieta jest właśnie dla Ciebie!

  od 44,24

 • Dieta Ketogeniczna

  Przygotowana przez nas dieta to restrykcyjny plan żywieniowy polegający na bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów przy jednoczesnej zwiększonej podaży tłuszczów. Sprawdź czy ta dieta będzie odpowiednia dla Ciebie!

  od 41,87

  dieta ektogeniczna
 • Dieta Niski Indeks Glikemiczny

  Dieta z niskim indeksem glikemicznym dedykowana jest głównie do osób dla których istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

  od 41,08

  torba smaku dieta pudełkowa niski indeks glikemiczny
 • Dieta Wegetariańska

  Wbrew pozorom i krążącym mitom dieta wegetariańska skierowana jest również dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Racjonalnie ułożona dieta wegetariańska nie tylko nie powoduje uszczerbku na zdrowiu ale może pozytywnie wpływać na nasz organizm.

  od 40,29

 • Dieta optymalna

  Dieta optymalna to świetne rozwiązanie dla osób chcących się zdrowo odżywiać, utracić zbędne kilogramy lub nie zależy im na redukcji masy ciała.

  od 40,29

 • Dieta tradycyjna

  Dieta Tradycyjna składa się z 3 posiłków (śniadanie, obiad i kolacja) o łącznej kaloryczności 1800. W związku z tym, że dieta zawiera 3 posiłki, są one większe i bardziej sycące, a obiady najczęściej są daniami mięsnymi.

  od 41,87

 • Dieta low carb

  Dieta low carb to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Ze względu na zwiększoną podaż białka wpływa korzystnie na dłuższe zapewnienie uczucia sytości, co sprawia, że łatwiej jest utrzymać deficyt kaloryczny. Pozytywne efekty stosowania diety low carb dotyczą głównie poprawy wrażliwości tkanek na insulinę oraz zmniejszenie masy ciała. W diecie tej ograniczamy podaż cukrów łatwo przyswajalnych dla lepszych efektów diety.

  od 42,66

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej