Specjalnie dla Ciebie

W diecie Hashimoto wykluczyliśmy źródła glutenu i laktozy. W związku z tym z diety bezpiecznie mogą korzystać osoby, które były do tej pory w naszym cateringu na diecie bez glutenu i laktozy. Mogą pojawić się jedynie śladowe ilości tych składników, z tego względu dieta nie nadaje się dla osób chorych na celiakię.

W diecie ograniczone zostały węglowodany łatwo przyswajalne, cukier oraz miód. Cukry proste w naturalny sposób dostarczane będą np. z owocami. W przypadku mięsa ograniczone będzie tłuste mięso i mięso czerwone.

W menu diety Hashimoto znajdziecie dużo warzyw i owoców, zarówno świeżych jak i poddanych obróbce termicznej. Pojawią się zarówno potrawy jarskie jak i mięsne (kurczak, ryba, indyk, rzadziej wieprzowina i wołowina). Z produktów zbożowych możecie spodziewać się bezglutenowego pieczywa, makaronu i kasz oraz różnych rodzajów ryżu.

Dieta ma na celu wspomóc pracę całego organizmu z niwelowaniu skutków zaburzeń hormonalnych. Bilans makroskładników zaplanowany jest w ten sposób, aby wesprzeć metabolizm i perystaltykę. Jest to istotne właśnie dla osób chorych na Hashimoto, ze względu na spowolnione tempo przemiany materii.

Dietę możecie zamówić w kilku wariantach kalorycznych: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.

Zalecamy skontaktować się z naszym działem dietetyki w celu dobrania najlepszej dla Was diety oraz kaloryczności.

Kaloryczność

1200

kcal

1500

kcal

1800

kcal

2000

kcal

2500

kcal

Rozkład makroskładników

45-55%

Węglowodany

15-20%

Białko

25-35%

Tłuszcz

 • Dieta z wyborem MENU

  Wybór menu już dostępny! Układaj indywidualny jadłospis i ciesz się jedzeniem, które lubisz!

  od 43,68

  dieta pudelkowa z wyborem menu
 • Dieta Odchudzająca

  Dieta odchudzająca czyli dieta redukcyjna jest najlepszym wyborem dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Jest to odpowiednio zbilansowana dieta, zapewniająca szybkie i skuteczne efekty odchudzania.

  od 33,60

 • Dieta Sportowa

  Dieta sportowa czyli plan żywieniowy dla aktywnych fizycznie oraz intensywnie trenujących. Jeżeli Twoim celem jest dbałość o zdrowie oraz uzyskanie satysfakcjonujących wyników sportowych, ta dieta jest właśnie dla Ciebie!

  od 38,50

 • Dieta Ketogeniczna

  Przygotowana przez nas dieta to restrykcyjny plan żywieniowy polegający na bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów przy jednoczesnej zwiększonej podaży tłuszczów. Sprawdź czy ta dieta będzie odpowiednia dla Ciebie!

  od 36,40

  dieta ektogeniczna
 • Dieta Niski Indeks Glikemiczny

  Dieta z niskim indeksem glikemicznym dedykowana jest głównie do osób dla których istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

  od 35,70

  torba smaku dieta pudełkowa niski indeks glikemiczny
 • Dieta Wegetariańska

  Wbrew pozorom i krążącym mitom dieta wegetariańska skierowana jest również dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Racjonalnie ułożona dieta wegetariańska nie tylko nie powoduje uszczerbku na zdrowiu ale może pozytywnie wpływać na nasz organizm.

  od 35,00

 • Dieta optymalna

  Dieta optymalna to świetne rozwiązanie dla osób chcących się zdrowo odżywiać, utracić zbędne kilogramy lub nie zależy im na redukcji masy ciała.

  od 35,00

 • Dieta tradycyjna

  Dieta Tradycyjna składa się z 3 posiłków (śniadanie, obiad i kolacja) o łącznej kaloryczności 1800. W związku z tym, że dieta zawiera 3 posiłki, są one większe i bardziej sycące, a obiady najczęściej są daniami mięsnymi.

  od 36,40

 • Dieta Hashimito

  Dieta Hashimoto przeznaczona jest głównie dla osób z zaburzeniami pracy tarczycy. W zależności od prawidłowego doboru kaloryczności możemy traktować ją jako dietę redukcyjną, lub na utrzymanie prawidłowej masy ciała.

  od 39,20

 • Dieta lekkostrawna

  Dieta lekkostrawna jest dietą skierowaną dla osób z różnymi schorzeniami układu pokarmowego. Sprawdzi się w stanach zapalnych żołądka, jelit, czy trzustki. Bezpiecznie można ją stosować także w chorobie wrzodowej oraz w okresie rekonwalescencji po zabiegach operacyjnych. Z powodzeniem może być stosowana również przez osoby starsze.

  od 37,10

 • Dieta low carb

  Dieta low carb to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Ze względu na zwiększoną podaż białka wpływa korzystnie na dłuższe zapewnienie uczucia sytości, co sprawia, że łatwiej jest utrzymać deficyt kaloryczny. Pozytywne efekty stosowania diety low carb dotyczą głównie poprawy wrażliwości tkanek na insulinę oraz zmniejszenie masy ciała. W diecie tej ograniczamy podaż cukrów łatwo przyswajalnych dla lepszych efektów diety.

  od 37,10

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej