FAQ – Najczęstsze pytania

Dieta pudełkowa to wygodny sposób zdrowego odżywiania, polegający na dostarczaniu gotowych posiłków w specjalnie przygotowanych pudełkach, zachowując przy tym ciąg chłodniczy od wyprodukowania po dostarczenie diety pod Twoje drzwi. Nasza oferta cateringu dietetycznego obejmuje różnorodne dania i diety dostosowane do Twoich potrzeb żywieniowych. Posiadamy zbilansowane 3-5 posiłkowe diety oraz opcję z Wyboru Menu, w której wybierasz nawet z 38 posiłków dziennie. Dzięki Nam możesz cieszyć się smacznymi, zrównoważonymi posiłkami, bez konieczności gotowania, martwienia się kosztami żywności, czy planowania swojego dziennego jadłospisu.

 1. Odwiedź stronę główną torbasmaku.pl.
 2. Kliknij przycisk „Zamów” aby zostać przekierowanym do systemu zamówień.
 3. Zaznacz lokalizację, do której mamy dowieść Twoja dietę (jest to niezbędny krok, aby system mógł potwierdzić możliwość przyjęcia zamówienia).
 4. Wybierz i spersonalizuj swoją dietę.
 5. Wybierz dni, w które chcesz otrzymywać catering.
 6. Nie zapomnij o dodatkach! Przed płatnością masz możliwość dodania do swojego zamówienia: soków, koktajli, sałatek, kanapek, tortilli. To idealna przekąska dla Ciebie i Twoich bliskich!
 7. Dokonaj płatności.
 8. Odkrywaj niezapomniane smaki z Torbą Smaku!

Dieta z Wyborem Menu została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki temu wariantowi sam decydujesz, NA CO MASZ OCHOTĘ! W Wyborze Menu zyskujesz możliwość dowolnego konfigurowania swojego jadłospisu. Wybieraj nawet z 38 posiłków każdego dnia! Z wyborem menu nie ma żadnych ograniczeń!

Jak najbardziej! Składając zamówienie masz możliwość wyboru dat, w które masz otrzymać swoje zamówienie. Zamawiaj swoją dietę jak chcesz i kiedy chcesz – bez weekendów, co dwa, trzy dni, jak tylko Ci pasuje!

Zamawiając dwie diety w tym samym terminie, na jeden adres oraz dokonując jednej, wspólnej płatności koszt dostawy nalicza się tylko raz. Składając dwa oddzielne zamówienia, koszt dostawy nalicza się dwukrotnie mimo wspólnego adresu dostawy.

Tak, można ją zakupić poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem obsługi klienta. Dieta testowa trwa 1-3 dni oraz obejmuje wszystkie rodzaje diet, oprócz diety z wyborem menu.

Tak, z dietetykiem można się skontaktować poprzez kontakt telefoniczny podany na naszej stronie internetowej lub za pomocą formularza kontaktowanego umieszczonego na stronie głównej.

Masz inne pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas, lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta
  Ikonka fasolek

  Masz pytania?

  Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku!

  Biuro obsługi - ikonka

  Biuro obsługi

  + 48 783 073 073
  Czynne w godzinach 7:00-16:00
  Dział dietetyki - ikonka

  Dział dietetyki

  + 48 669 260 008
  Czynne w godzinach 7:00-16:00
  Dział logistyki - ikonka

  Dział logistyki

  + 48 607 132 111
  Czynne w godzinach 7:00-16:00

  lub pisz na adres mailowy: bok@torbasmaku.pl

  0