Reading Time: 4 minutes

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje catering z dostawą do domu? Na to pytanie szuka odpowiedzi coraz więcej ludzi, ponieważ popularność takiej formy żywienia wciąż rośnie. Poznaj ceny w 2024 roku. Czy wiesz, że z punktu widzenia klientów firm cateringowych to nie tylko wygodny, ale też oszczędny sposób na organizację dziennego wyżywienia?

Sprawdź, ile kosztuje catering do domu na miesiąc. Wybierz menu, które będzie i smaczne, i zdrowe, i dostarczone pod wskazany adres.

pakowanie-diety-pudelkowej

Co wpływa na koszt miesięcznego cateringu z dostawą do domu?

Jedni myślą, że za wygodę się płaci więcej, a inni po prostu zamawiają catering z dostawą do domu, bo znają wszystkie korzyści wynikające z takiej formy żywienia. Jeśli pomimo rosnącego zainteresowania ogółu dietą pudełkową, wciąż masz obiekcje, sprawdź, ile kosztuje catering na miesiąc.

Oczywiście na cenę końcową wyżywienia dziennego z dostawą do domu wpływa wiele czynników. Oprócz kosztu zakupu produktów trzeba w niej jeszcze uwzględnić koszt przygotowania dań i ich dowozu pod wskazany adres. Jednak finalnie cena zakupu dziennej diety pudełkowej i tak jest niższa, niż w przypadku przygotowywania 5 posiłków dziennie samodzielnie. 

Chcesz wiedzieć, ile dokładnie kosztuje catering z dostawą do domu? Ceny zaczynają się już od niespełna 39 zł za dzień. Oczywiście jest to cena wyjściowa, a za względu na Twoje preferencje żywieniowe oraz kaloryczność wybranej diety ta cena może ulec zmianie. Wyżywienie miesięczne z dostawą do domu możesz otrzymać już za około 1100 zł. 

Może ten artykuł również Cię zainteresuje → Dla kogo catering dietetyczny

Jak zmniejszyć koszt cateringu na miesiąc z dostawą do domu?

W firmach cateringowych to Ty decydujesz, ile chcesz zapłacić za dzienne wyżywienie. Proponowane menu jest układane w taki sposób, by każdy klient mógł jeść dokładnie tak, jak lubi. Cenę końcową można jednak nieco obniżyć. Jest to możliwe dzięki poniższym opcjom:

  • zamówienie cateringu z dostawą do domu na większą ilość dni może obniżyć koszt dziennego wyżywienia,
  • skorzystanie z kodów rabatowych, które skutecznie uszczuplają cenę wyżywienia,
  • dołączenie do grona stałych klientów oraz wyrażenie zgód marketingowych, co uprawnia do dodatkowej zniżki na wybraną dietę.

Jeśli na cenę ma wpływ kaloryczność wybranych posiłków, to można ją obniżyć, decydując się na dietę w mniejszych porcjach lub w innej konfiguracji. Największą zaletą cateringów dietetycznych jest ich elastyczność.

portfel

Koszt cateringu z dostawą do domu a jakość posiłków

Jakość serwowanych dań w dużej mierze zależy od firmy, w której składa się zamówienia. W przypadku żywienia zbiorowego cena nie zawsze jest wskaźnikiem jakości. Firmy, które trudzą się przygotowywaniem diety pudełkowej i liczą się z opinią swoich klientów, dbają o to, by posiłki były prawidłowo skomponowane z wysokiej jakości produktów. (Przynajmniej tak robimy w Torbie Smaku 🙂)

Wybierz catering z dostawą do domu, który dba o zadowolenie swoich klientów, dysponuje szerokim wyborem pod względem rodzajów diet i jedz codziennie tak, jak lubisz, zapominając o żmudnym gotowaniu i robieniu codziennych zakupów. 

Dlaczego warto wykupywać miesięczny abonament w sprawdzonym cateringu?

Zamawianie diety pudełkowej z dostawą do domu na próbę wiąże się z zapłatą nieco większej stawki wyjściowej niż w przypadku dołączenia do grona stałych klientów. Niektóre, firmy oferują zniżkę dla nowych klientów na pierwsze zamówienie. Jest to dobra opcja dla tych, którym brakuje pewności, że dania będą smakowite i spełnią ściśle określone preferencje żywieniowe. Warto więc z niej skorzystać.

Jednak zakup diety na dłuższy okres niesie za sobą dodatkowe atuty. Składając jednorazowe zamówienie na okres 25 dni, otrzymujesz dodatkową zniżkę na każdy dzień, co finalnie przekłada się na dodatkowe oszczędności. To dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy nie mają już żadnych wątpliwości, że gotujemy zgodnie z ich preferencjami, a posiłki są zawsze pyszne i zdrowe. 

Może ten artykuł również Cię zainteresuje → Dieta pudełkowa — Twoja ścieżka do zdrowszego życia

piramida-zywieniowa

Wybierz ulubione dania i sprawdź, ile kosztuje catering do domu

Najlepszą opcją sprawdzenia, ile kosztuje catering z dostawą do domu, jest skorzystanie z poręcznego konfiguratora diety. Określając liczbę posiłków oraz ich kaloryczność, a także wybierając preferowany rodzaj diety, poznasz dokładne ceny za dzienne wyżywienie z dostawą do domu. 

Dzięki wielu opcjom wyboru w konfiguratorze każdy klient może złożyć zamówienie samodzielnie za pośrednictwem strony internetowej. Taka forma współpracy to oszczędność czasu oraz wygoda. Konfigurator jest aktywny o każdej porze dnia i nocy — po prostu czeka na przyjęcie Twojego zamówienia.

rozne-rodzaje-diet

Sprawdź, ile kosztuje catering na miesiąc i poznaj dania w Torbie Smaku

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która każdego dnia o tej samej porze dostarczy pod Twoje drzwi pyszne dania zgodne z Twoimi preferencjami żywieniowymi, zamów dietę w Torbie Smaku. Dzienne wyżywienie w naszej firmie kosztuje tylko ok. 1100 zł przy zamówieniu posiłków łącznie na co najmniej 30 dni.