Poznaj nas
od kuchni

Nasze motto jest proste

Naturalne składniki, pyszne i zbilansowane potrawy!

Potrawy, jakie serwujemy, są wynikiem współpracy wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy, którzy przygotowują posiłki dopasowane do celu diety, zgodnie z normami Instytutu Żywności i Żywienia.

Wiemy, że wybierając jedną z naszych diet, osiągniesz wyznaczone cele i będziesz cieszyć się efektami, niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zwiększyć masę mięśniową, czy zmienić nawyki żywieniowe.

Cieszymy się, że możemy mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie, samopoczucie i nadawać smak Twojemu życiu.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Istniejemy od 20 lat!

Nowa marka Torba Smaku skrywa dwie dekady kulinarnego doświadczenia. W tym czasie zaufało nam ponad 2 miliony Klientów, dla których przygotowaliśmy blisko 7 milionów posiłków.

Jakość

Zawsze świeże produkty!

Wszystkie potrawy przygotowane są z wyselekcjonowanych, naturalnych i nieprzetworzonych składników, dostarczanych codziennie przez lokalnych dostawców, dla których jakość produktów jest najważniejsza. Dlatego dajemy Ci 100% gwarancji świeżości naszych potraw bez barwników, konserwantów i wysoko przetworzonych produktów.

Przyjaźni środowisku

Recykling!

Jesteśmy świadomi, jaki wpływ na środowisko ma branża gastronomiczna, dlatego w produkcji do minimum ograniczyliśmy zużycie plastiku. Wasze posiłki pakujemy w ekologiczne torby papierowe oraz opakowania, które poddawane są recyklingowi.

Dostawa na czas

Terminowość!

Wszystkie posiłki dostarczane są autami wyposażonymi w chłodnię, dlatego masz pewność, że potrawy będą świeże, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi dostawcami, ponieważ jesteśmy pewni, że posiłki trafią wprost pod wskazany adres zawsze na czas.

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej