Pełnia zdrowia z Torbą Smaku

Zbilansowana dieta to podstawa zdrowia organizmu każdego człowieka. Jadłospis ten, który błędnie kojarzony jest z głodówka czy odchudzaniem, powinien stosować każdy z nas. Pod hasłem zbilansowana dieta kryje się sposób żywienia, który dostarcza organizmowi odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego i niezbędnych składników odżywczych przy jednoczesnym uwzględnieniu wieku, płci oraz aktywności fizycznej. Zespół dietetyków Torby Smaku dba o to, aby w menu diety pudełkowej Torba Smaku każdego dnia znalazły się składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki świeżym produktom, najwyższej klasy ukrytym w cateringu dietetycznym Torba Smaku, Twój organizm codziennie otrzyma odpowiednie proporcje komponentów odżywczych. Ten sposób żywienia uwzględnia również redukcje pustych kalorii z codziennego jadłospisu. Catering dietetyczny Torba Smaku upiera się na najważniejszej zasadzie zbilansowanej diety, dlatego w diecie pudełkowej Torba Smaku znajdziesz posiłki, które uwzględniają odpowiednia podaż białka, tłuszczy, węglowodanów, witamin i minerałów. Tak skomponowane menu jest fundamentem prawidłowego działania ciała człowieka, a także dobrego samopoczucia.

Ważnym założeniem zbilansowanego menu jest również regularność posiłków. W ciągłej gonitwie codzienności trudno o znalezienie czasu na przygotowywanie pięciu pełnowartościowych posiłków, dlatego catering dietetyczny Torba Smaku, to idealne rozwiązanie dla każdego. Dania każdego dnia dostarczone pod wskazany adres pozwolą zaoszczędzić czas, a także dadzą możliwość rozkoszowania się pysznym jedzeniem w każdej chwili. W ofercie Torby Smaku znajduje się jadłospis złożony pięciu przepysznych dań o wybranej kaloryce. 

Ważną składową zbilansowanej diety jest również nawadnianie organizmu. Dlatego poza dietą pudełkową Torba Smaku, miej ze sobą butelkę wody! 

Troska o organizm i samopoczucie to podstawa udanego życia, dlatego skup się na realizacji celów, a dieta pudełkowa Torba Smaku dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania!

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Dział logistyki jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 -16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej