Smaczna, zdrowa dieta bez mięsa!

Wbrew pozorom i krążącym mitom dieta wegetariańska skierowana jest również dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Racjonalnie ułożona dieta wegetariańska nie tylko nie powoduje uszczerbku na zdrowiu ale może pozytywnie wpływać na nasz organizm, przeciwdziała bowiem chorobom cywilizacyjnym, pozytywnie wpływa na układ krążenia. Wszystko to przez eliminację czerwonego mięsa i ograniczenie tłuszczów zwierzęcych. Odpowiedni bilans makroskładników zapewni Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze w ciągu dnia oraz uzupełni witaminy i składniki mineralne.

Źródło białka w diecie wegetariańskiej

Źródłami białka w diecie wegetariańskiej są produkty roślinne: nasiona roślin strączkowych, produkty pełnoziarniste, oraz produkty zwierzęce: jaja, mleko i jego przetwory. Dieta wegetariańska bazuje również na świeżych, sezonowych owocach i warzywach.
Nasi dietetycy zadbają o to, aby dieta nie była dla Ciebie monotonna i nudna. Postaramy się zaskoczyć Cię naszym menu. Urozmaicone potrawy nie odbiegają jakością od innych diet. Dajemy Ci gwarancję, że nasze posiłki będą sycące, smaczne a przede wszystkim zdrowe.

Zbilansowana dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska dostępna jest w pięciu wariantach kaloryczności: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal, dlatego mogą z niej korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wybierając niższą kalorykę, pozbędziemy się nadmiernych kilogramów, natomiast decydując się na wyższe kaloryki możemy zachować masę ciała albo ją zwiększyć.
Dieta wegetariańska złożona jest z pięciu odpowiednio zbilansowanych posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.

Kaloryczność

1200

kcal

1500

kcal

1800

kcal

2000

kcal

2500

kcal

Rozkład makroskładników

40-60%

Węglowodany

12-20%

Białka

25-35%

Tłuszcze

 • Dieta z wyborem MENU

  Wybór menu już dostępny! Układaj indywidualny jadłospis i ciesz się jedzeniem, które lubisz!

  od 41,65

  dieta pudelkowa z wyborem menu
 • Dieta Ketogeniczna

  Przygotowana przez nas dieta to restrykcyjny plan żywieniowy polegający na bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów przy jednoczesnej zwiększonej podaży tłuszczów. Sprawdź czy ta dieta będzie odpowiednia dla Ciebie!

  od 39,95

  dieta ektogeniczna
 • Dieta Wegetariańska

  Wbrew pozorom i krążącym mitom dieta wegetariańska skierowana jest również dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Racjonalnie ułożona dieta wegetariańska nie tylko nie powoduje uszczerbku na zdrowiu ale może pozytywnie wpływać na nasz organizm.

  od 35,70

 • Dieta Odchudzająca

  Dieta odchudzająca czyli dieta redukcyjna jest najlepszym wyborem dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Jest to odpowiednio zbilansowana dieta, zapewniająca szybkie i skuteczne efekty odchudzania.

  od 37,40

 • Dieta Sportowa

  Dieta sportowa czyli plan żywieniowy dla aktywnych fizycznie oraz intensywnie trenujących. Jeżeli Twoim celem jest dbałość o zdrowie oraz uzyskanie satysfakcjonujących wyników sportowych, ta dieta jest właśnie dla Ciebie!

  od 44,20

 • Dieta Niski Indeks Glikemiczny

  Dieta z niskim indeksem glikemicznym dedykowana jest głównie do osób dla których istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

  od 40,80

  torba smaku dieta pudełkowa niski indeks glikemiczny

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji!

BOK oraz dział dietetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00
Czasowo, w dniach 13-29.05.2022 dział logistyki będzie dostępny w godzinach 7.00-16.00.

Biuro Obsługi

783 073 073

Dział dietetyki

669 260 008

Dział logistyki

607 132 111

Formularz kontaktowy

Na wszystkie wiadomości odpisujemy na bieżąco, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

ciasteczka

Mniaaam…

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej